خانه / دستگاه تزریق پلاستیک / دستگاه تزریق پلاستیک جعبه سبد میوه ۳۲۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک جعبه سبد میوه ۳۲۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک جعبه سبد میوه ۳۲۰ تن را می توانید از نمایندگی های فعال در سراسر کشور بدون واسطه و با قیمت مناسب خریداری فرمایید.

دستگاه تزریق پلاستیک از بهترین انواع دستگاه جهت ساخت محصولات پلاستیکی پرمصرف می باشد. این دستگاه ها در انواع و مدل های مختلفی به بازار عرضه می شوند و اما از متداول ترین آن ها می توان به دستگاه های زیر اشاره کرد:

  • دستگاه تزریق ۳۲۰ تن
  • دستگاه تزریق ۳۵۰ تن
  • دستگاه تزریق ۴۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک جعبه

مدل های مختلفی از دستگاه تزریق پلاستیک که در بالا نام برده شده است، از بهترین ماشین آلات تولیدکننده جعبه سبد میوه بوده و اما پرفروش ترین آن ها دستگاه تزریق ۳۲۰ تن می باشد و دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده است که در ادامه بیان می شود.

دستگاه تزریق پلاستیک جعبه دارای ظرفیت های بسیار عالی جهت ساخت سبد میوه بوده است و از دیگر خصوصیات آن می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

  1. نیروی قفل گیره، ۳۰۰۰ الی ۳۲۰۰ کیلو نیوتن
  2. فاصله بین تایبار ها، ۶۱۰ الی ۶۶۰ میلی متر
  3. قیمت فروش مناسب نسبت به دستگاه های دیگر

تولید سبد میوه با دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن

تولید سبد میوه با دستگاه های تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن امکان پذیر بوده است و این نوع دستگاه ها به دلیل داشتن قدرت گیره مطلوب از بهترین و پرفروش ترین دستگاه های روز به شمار می رود.

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن دارای وزن متوسط و راندمان تولید بسیار مطلوب و بالایی بوده است و در بازار با فروش بسیار عالی همراه می باشد.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

از جمله دستگاه هایی که برای تولید سبد میوه استفاده می شود، می توان به دستگاه تزریق ۳۰۰، ۳۲۰ و ۴۰۰ تن اشاره کرد. البته دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن در ساخت انواع سبد میوه ۱۸ الی ۲۰ کیلویی فعالیت دارد و به دلیل قیمت مناسب و کیفیت عالی با فروش خوبی در بازار همراه بوده است.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه به صورت اقساطی و نقدی انجام می شود و شما می توانید این نوع دستگاه را با قیمت عالی و به صورت مستقیم خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صالح نوروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: radmachineco.com
پست الکترونیکی: radmachinesale@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه تزریق پلاستیک مخصوص پت بطری پریفرم نوشابه

ساخت دستگاه تزریق پلاستیک مخصوص پت بطری پریفرم نوشابه توسط چه شرکتهایی صورت میگیرد؟ نقش …

آراد برندینگ
راد ماشین